לוח הודעות
ערך לחיפוש:
דף מתוך   6 >>
שבת מחנה לבנות כיתות ז'-ח'
ביום שישי ערב שבת קודש פרשת וישב יצאו תלמידות ז'-ח' לשבות בצוותא במושב בית חלקיה.
  15/12/2014
סדנת חנוכיות בכיתה ב'2 בנים
לקראת חנוכה התקיימה סדנה לבניית חנוכיות בהנחיית מר אוחיון, אביו של יוסף החמוד. על פי ההוראות בנו יחד, שלב אחר שלב, חנוכיות עץ אומנותיות.
  15/12/2014
עולם שאין בו צבעים... מפגש עם עולמו של העיוור
ביום שישי כ' בכסלו התקיים בבית הספר מפגש עם שיר דולב, אישה עיוורת. במפגש נפתח צוהר לעולמו של העיוור; שיר חשפה את סיפורה האישי, שוחחה על הקשיים ועל התייחסות הסביבה ועל הנדרש מהחברה במפגש עם האחר.
  14/12/2014
חגיגת כתיבה בהשתתפות המאיירת תרצה פלג
בימים אלו הסתיים מעגל הכתיבה הראשון בכיתות; ילדי כיתות א' כתבו ספרון רגשות, ילדי כיתות ב'-ג' כתבו סיפור אישי, ילדי כיתה ד' כתבו סיפור מציאותי, וילדי כיתות ה'-ו' כתבו טיעון. בסיום מעגל הכתיבה, לאחר שלבי הטיוטה, השכתוב והעריכה, הגיע השלב שכה ציפו לו... הפרסום!
  10/12/2014
קסם של מסיבה!
עם סיום רכישת התנועות קמץ פתח התקיימה בכיתות א' מסיבת קסמים... הכיתות חולקו למוקדי פעילות: קסם של חריזה, קסם של קריאה, קסם של הדבקה וקסם של יצירה, הילדים ביצעו פעילויות חווייתיות תוך חזרה ושינון של התנועות.
  09/12/2014
מתנהלים נכון מגיל צעיר- סדנת כלכלה בשיתוף מרכנתיל
מיזם ייחודי בשיתוף בנק מרכנתיל החל לפעול בכיתה ו'; נציגי הבנק מעבירים בכיתה סדנה בנושא כלכלה נבונה, תוך שימוש במושגים מעולם המסחר- צרכנות, סחר חליפין, בנקאות, היצע וביקוש וכו', והתלמידים מעבירים את הסדנה לתלמידי הכיתות האחרות.
  08/12/2014
בקו האש... ילדי הצהרונית בסיור בתחנת כיבוי אש
ילדי הצהרונית ביקרו בתחנת כיבוי והצלה שממוקמת ליד בית הספר. הכבאים הסבירו לילדים על ציוד הכבאות, על עבודת הכבאי, על אופי האש, על חשיבות המניעה, והעניקו הדרכה להתנהגות זהירה.
  07/12/2014
רגע משפחתי לחודש כסלו
בחודש כסלו ניתנה לכם משימה להכין דגמי חנוכה הממחישים את הסיסמה "האחר הוא אני". הכנתם תוצרים נפלאים! התמונות- בגלריה.
  04/12/2014
סדנת חינוך עם הרב פנגר!
ביום שני י"ז בחשוון התקיים מפגש מהנה ומחכים עם הרב פנגר בנושא חינוך ילדים.
  10/11/2014
שירו אתנו!
במהלך השנה ילווה אותנו המנון הנושא: חברים. ההמנון מבוצע על ידי תלמידי בית הספר והוקלט באולפן מקצועי. רוצים לשיר אתנו? מצורפים קובץ ההמנון להאזנה (בגרסת הבנות) ומילות השיר. תיהנו!
  02/11/2014
איזה כיף שיש המון חברים... הפנינג יצירה בנושא ה"אחר הוא אני"
בכיתות חולקו גיליונות ענק, וכל תלמיד צייר את חברו עפ"י קווי המתאר ומילא בצבעי גואש. התוצאה: קולאז' מדהים, צבעוני ומרהיב, מורכב מדמויות הילדים ומוצג במסדרונות בית הספר. תלמידי הכיתות הגבוהות ציירו את כפות הידיים של חבריהם והוסיפו מחמאות ומילים טובות. המון חברים מכל מיני צבעים...
  28/10/2014
מרן, ממשיכים בדרכך!
ב-ג' בחשוון, עם מלאת שנה לפטירת רוענו, רבנו הגדול מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, התכנסנו יחד לעצרת זיכרון. צפינו בקורות חייו של הרב במצגת מרגשת, שמענו דברים מפי גב' אסתר אטיאס תחי', והחלטנו החלטות טובות עפ"י רצונו העז של מרן- לראות את כולנו הולכים בדרכו, במסירות לתורה ולמצוות ה'.
  27/10/2014
שישו ושמחו בשמחת תורה- מעמד שמחת התורה בבית הספר
ביום שלישי, ערב חג הסוכות, חגגנו יחד את שמחת התורה בבית ספרנו ברוב עם.
  05/10/2014
הידד למועצת התלמידים הנבחרת!
בשבועיים האחרונים התקיימו בחירות למועצת התלמידים. המועמדים (כל תלמיד שראה עצמו מתאים לתפקיד- מכיתות ד'-ח') הציגו בפני חבריהם את מצע הבחירות שלהם, ולאחר מכן התקיימו הבחירות. אז מיהם הנציגים הנבחרים? ומה תפקידם? היכנסו...
  02/10/2014
ערב מרגש לאמהות ובנות
ביום ראשון כ"ו באלול התכנסנו- בנות הכיתות הגבוהות (ו'-ח') והאימהות היקרות, לערב מיוחד באווירת ימי הרחמים והסליחות. במרכז הערב הייתה תוכניתה המרגשת של גב" דורית ארליך בליווי קטעי מולטימדיה.
  19/09/2014
"לשמוע קול שופר"
בכיתה ב' בנות התקיימה הדגמה של תקיעות שופר על ידי בעל תוקע, הרב עזרא, סבה של ליעד החמודה. ההדגמה לוותה בהסבר מפורט ובסיפורים מעניינים. בהמשך ניסו הבנות את כוחן בתקיעות... חוויה אותנטית ומרגשת לקראת יום הדין.
  19/09/2014
ערב הורים לפתיחת שנת הלימודים
שנת הלימודים תשע"ה כבר כאן, עם התרגשות וציפיה של התחלה ותפילה חמה להצליח, להעניק את המיטב ולחתור קדימה בכוחות משותפים. אנו שמחים להזמינכם למפגש היכרות בביה"ס. לפרטים היכנסו.
  12/09/2014
כמה טוב שנפגשנו!
בסיעתא דשמיא פתחנו את שנת הלימודים תשע"ה בהתרגשות רבה. שמחנו מאוד לפגוש את תלמידינו היקרים (והרעננים...) ולקדם בברכה את ילדי כיתות א' ואת התלמידים החדשים שהצטרפו למשפחת נאות מרגלית. יהי רצון שתהא זו שנה פורייה ומבורכת בכול. אוהבים ומתפללים אתכם, צוות בית הספר
  04/09/2014
תשעה באב
הערב יחול תשעה באב. לפניכם קישורים חשובים וחוברת לנשים. שנזכה לבניין בית המקדש ולגאולה השלמה במהרה.
  04/08/2014
פתיחה לילדי כיתות א'
ביום ראשון כ"ט בתמוז (27 ביולי) התקיימה פתיחה חגיגית לילדים העולים לכיתה א'.
  29/07/2014
  חזור
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
בית ספר נאות מרגלית    הרב פינטו 2  פתח תקווה    טלפון: 03-9131600  פקס: 03-9130161   דואר אלקטרוני: neotmargalitpt@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים